Pentax O-GPS1

Cena:

5 290

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Pentax O-GPS1: GPS Pentax GPS jednotka O-GPS1 Pentax GPS jednotka O-GPS1 Jednoduchým nasazením O-GPS1 do sáněk pro blesk na digitální zrcadlovkách PENTAX (K-5, K-r, 645D), může uživatel zaznamenávat ke snímkům z... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem FotoŠkoda, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem FotoŠkoda popsal.
doprava zdarma
31. 12. 2018

Pentax O-GPS1 - popis

nahoru

GPS Pentax GPS jednotka O-GPS1 Pentax GPS jednotka O-GPS1 Jednoduchým nasazením O-GPS1 do sáněk pro blesk na digitální zrcadlovkách PENTAX (K-5, K-r, 645D), může uživatel zaznamenávat ke snímkům zeměpisnou šířku a délku, výšku, univerzální čas koordinovaný s (UTC). Soubory snímků, u kterých jsou data GPS, lze použít pro sledování fotografických míst a prohlížet snímky na PC s určením polohy. Data poloh GPS uložená v těchto souborech usnadňují třídění a archivaci zaznamenaných snímků. Vlastnosti 1. GPS funkce pro snadný záznam dat poloh exponovaných snímků O-GPS1 se nasazuje na kompatibilní fotoaparát do sáněk pro blesk a zaznamenává zeměpisnou délku, šířku a výšku, čas koordinovaný s (UTC) a směr při fotografování ke exponovaným snímkům. Při použití mapovacího softwaru jako je Google Earth™, uživatel si může snadno obnovit fotografická místa a směry na mapě. Tato funkce je velmi užitečná později pro třídění a archivaci zaznamenaných snímků. 2. ASTROTRACER pro astrofotografii Při nasazení na tělo PENTAX K-5 nebo K-r, O-GPS1 je k dispozici pokročilá funkce ASTROTRACER (jen zrcadlovky PENTAX, které mají magneticky ovládaný systém SR), při které je propojena jednotka se systémem SR (Shake Reduction) fotoaparátu pro snadné sledování a fotografování nebeských těles. Jednotka vypočítá pohyb hvězd, planet a dalších těles s použitím zeměpisné šířky získané z GPS dat a z dat pro vyrovnání sklonu (horizontálně a vertikální inklinace a postavení planet), která jsou získána z magnetických a gravitačních senzorů, potom pohybuje obrazovým senzorem fotoaparátu v synchronizaci s pohybem objektů. Výsledkem je, že hvězdy a další tělesa jsou zachyceny jako pevné body a ne jako rozmazané pruhy, a to i při dlouhých expozičních časech. To vše usnadňuje tvorbu astronomických snímků, potřebujete jen stativ a není třeba dodatečného příslušenství jako je rovníkový teleskop. 3. Jednoduchá navigace pro indikaci polohových dat cílového místa O-GPS1 má funkci Simple Navigation, která vypočítá z aktuální polohy směr a vzdálenost do cíle. Uživatel může vyhledávat cíle s využitím uložených dat ke snímkům nebo je registrovat a/nebo přiřadit je nahráním polohových dat vytvořených na PC.* * * * * * * * Nový O-GPS1 má v předvolbách destinací devět mezinárodních servisních center PENTAX. 4. Pomocí funkce Elektronický kompas lze indikovat a zaznamenat směr O-GPS1 je vybaven funkcí Elektronický kompas, která zobrazí s velkou přesností směr fotoaparátu na LCD monitoru. S pomocí geomagnetismu detekovaném magnetickým senzorem a pomocí polohových dat GPS, určí jednotka směr v relaci k opravdovému severu. Uživatel může též zaznamenat ke snímkům data o směru. 5. Další vlastnosti 1) Jednoduchá konstrukce počasí odolná, lze používat při drobném dešti 2) Nezávislý zdroj energie (jedna baterie typ-AAA)

Výrobce Pentax
Druh GPS jednotky

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Pentax O-GPS1 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Krytky nebo Studiová fototechnika, Filtry, Akumulátory k fotoaparátům.

Nejlevnější Pentax O-GPS1 akční ceny - Levné Pentax O-GPS1

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Pentax O-GPS1 stojí 5 290 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Pentax O-GPS1 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Ostatní fotopříslušenství.